Nowoczesny Projekt Ogrodu

GreenPartner, działający od 2013 roku, jest rodzinną firmą z tradycjami, założoną przez mgr inż. arch. krajobrazu Agnieszkę Mroczek, wywodzącą się z rodziny ogrodników. Firma, mająca swoje korzenie w zamiłowaniu do ogrodowych aranżacji, zrealizowała już ponad 100 ogrodów przydomowych. Zespół GreenPartner, składający się z doświadczonych ogrodników oraz architektów krajobrazu, stale uzupełnia swoją wiedzę i kwalifikacje, uczestnicząc w branżowych szkoleniach, seminariach i wystawach. projektowanie ogrodów Warszawa i zakładanie ogrodów Warszawa to jedna z głównych domen naszej działalności.

GreenPartner specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu i urządzaniu ogrodów. Dzięki świeżym projektom, dużej wiedzy i kilkunastoletniemu doświadczeniu, tworzy oryginalne projekty ogrodów, uwzględniające oczekiwania klientów oraz najnowsze trendy w światowym ogrodnictwie. Firma realizuje swoje projekty w Mińsku Mazowieckim, Warszawie i okolicach, zajmując się nie tylko ogrodami przydomowymi, ale również terenami zieleni miejskiej, zakładaniem trawników oraz montażem systemów automatycznego nawadniania.

GreenPartner posiada własny rozbudowany park maszynowy, w tym AVANT 755i do prac ziemnych, która jest mocna, zwrotna i radzi sobie doskonale nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu sprzętowi firma sprawnie wykonuje prace ziemne w ogrodach oraz na wielkopowierzchniowych terenach zieleni. Zakres usług obejmuje glebogryzienie, spulchnianie terenu, wykopy, drenaże, instalacje elektryczne, rozładunek i załadunek materiałów, kształtowanie terenu, a także korytowanie i usuwanie darni.

Jeżeli interesuje Cię nowoczesny projekt ogrodu trafiłeś idealnie. aranżacja ogrodów to nasza pasja. Zapraszamy do nas po ogród marzeń.


Przejdź na stronę: https://greenpartner.pl/


Tytuł: Nowoczesny Projekt Ogrodu
URL: https://greenpartner.pl/
Dodano: 2024-06-14
Wyświetleń: 18
Słowa kluczowe: Aranżacja Ogrodów, Nowoczesny Projekt Ogrodu, Ogrody Warszawa, Projektowanie Ogrodów Warszawa, Zakładanie Ogrodów Warszawa
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *