Biżuteria Kraków

przez | 19 lipca 2021

Biżuteria Kraków

Unikke Design & Friends – sklep internetowy z polską biżuterią

Szukasz niebanalnej biżuterii? Przywiązujesz wagę do szczegółów? Pragniesz się wyróżniać? W jubilerskim sklepie internetowym Unikke Design & Friends na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!

W asortymencie znajduje się wyłącznie biżuteria artystyczna. Projektowana przez pasjonatów. Wykonywana z najwyższą starannością. W oparciu o klasyczne tajniki rzemiosła, jak również przy wsparciu nowoczesnej technologii, jak druk 3D.

polska marka biżuterii Unikke Design zadebiutowała w 2011 r. Od początku charakteryzowała się unikalną stylistyką. Szczególnie pod względem zderzania ze sobą kontrastów. Elegancji z pospolitością, new age’u z zabytkowością.

Dzięki temu autorska marka biżuterii szybko zaskarbiła sobie względy wielu wielbicielek i wielbicieli sztuki jubilerskiej. Produkty takie jak bransoletki, kolczyki, pierścionki czy naszyjniki są znane nie tylko z powodu oryginalnego designu, ale również dzięki temu, że odznaczają się wyjątkową jakością wykonania.

W sklepie można zakupić też wyroby jubilerskie innych marek. Tworzą je tacy polscy projektanci biżuterii jak: Agata Bieleń, Dorota Kos, Filimoniuk Design, Fruit Bijoux, Kopi oraz Madi. Wszystkie kolekcje da się obejrzeć na żywo w butiku stacjonarnym. Dzięki temu, jeżeli chodzi o miasto, w którym króluje biżuteria Kraków bez wątpienia zajmuje wyjątkowe miejsce na mapie Polski.


Przejdź na stronę: https://unikkedesign.com/


Tytuł: Biżuteria Kraków
URL: https://unikkedesign.com/
Dodano: 19 lipca 2021
Wyświetleń: 48
Słowa kluczowe: Autorska Marka Biżuterii, Biżuteria Artystyczna, Biżuteria Kraków, Polscy Projektanci, Polska Marka Biżuterii
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *