Tabliczki Grawerowane

przez | 14 grudnia 2020

Tabliczki Grawerowane

Bestgraw to firma, która na rynku jest obecna od ponad 15 lat. Lata doświadczenia sprawiają, że usługi grawerowania świadczone przez firmę są precyzyjne i dokładne. Zespół doświadczonych pracowników robi wszystko, aby odbiorca usługi był naprawdę zadowolony. Grawerowanie laserem jest możliwe na aluminium, stali, na tworzywach sztucznych oraz na szkle, skórze i sklejce. Zakres prac grawerskich jest naprawdę szeroki.

Oferujemy tabliczki grawerowane, zarówno w dużych seriach, jak i pojedyncze sztuki. Dostępne są również tabliczki opisowe z przeznaczeniem na szafy sterownicze. Tabliczki są wykonane ze stali kwasoodpornej, laminatów grawerskich i aluminium anodowanego. Bestgraw wykonuje także znakowanie maszyn i innych produktów.

Firma posiada dużego parku maszyn, który pozwala na szeroki zakres prac. Laser Galvo CO2 umożliwia Grawerowanie na praktycznie dowolnym przedmiocie. Lasery fibrowe pozwalają na znakowanie elementów maszyn, narzędzi, tabletów, komputerów, telefonów, biżuterii i wielu innych elementów.


Przejdź na stronę: https://bestgraw.pl


Tytuł: Tabliczki Grawerowane
URL: https://bestgraw.pl
Dodano: 14 grudnia 2020
Wyświetleń: 99
Słowa kluczowe: Grawerowanie, Grawerowanie Laserem, Tabliczki Grawerowane, Tabliczki Opisowe, Znakowanie
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *