Zapalenia Stawów U Psa

przez | 26 maja 2021

Zapalenia Stawów U Psa

Wśród preparatów weterynaryjnych wyróżnia się preparat Sallivet, który jest polecany szczególnie psu oraz kotu. Zapalnie stawów u psa jest trudnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa oraz inne dolegliwości, na które narażone są zwierzęta mieszkające z człowiekiem, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest również często spotykanym zaburzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wspiera organizm psa, niweluje bóle stawów. Z badań wynika, że aż 40% psów w wieku senioralnym boryka się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują najmniejszych skutków ubocznych.
Preparat zwalczarównież zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do regeneracji chrząstki w stawach. W skład Sallivet wchodzi glukozamina w postaci wodorochlorku. Wzmacnia ona procesy przyswajania w organizmie psa i kota. Preparat zwalcza także zakażenia pochodne oddziałania bakterii E. Coli. Ponadto środek ten działa przeciwzapalnie, ma działanie uspokajające i wzmacniaśluzówkę.
Sallivet to optymalna ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, dolegliwości pęcherzowe i zapalenie spojówek. To także ochrona przed zakrzepicą, ponieważ preparat wpływa na rozrzedzenie krwi w organizmie psa i kota.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Zapalenia Stawów U Psa
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 26 maja 2021
Wyświetleń: 39
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *