Klapki Zdrowotne

Witamy w sklepie RotulaMed – w miejscu, w którym zadbamy o Twoje stopy. Nasza historia rozpoczęła się od praktyki i zainteresowania do zdrowia stóp. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych ekspertów od stóp, fizjoterapeutów oraz ortopodologów, którzy wspólnie tworzą nasz sklep internetowy.

Nasze początki były związane z pracą w renomowanym gabinecie Ortomedicum, gdzie pomagaliśmy pacjentom poprzez tworzenie spersonalizowanych wnęk ortopedycznych oraz doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego medycznego obuwia. Aktualnie postanowiliśmy przenieść doświadczenie na platformę internetową, aby dotrzeć do szerszego grona osób poszukujących zdrowych rozwiązań dla swoich stóp.

Za nami ponad 1700 wykonanych wkładek ortopedycznych, które poprawiły komfort życia dzieci, dorosłych, seniorów i sportowców. Nasi fizjoterapeuci i specjaliści od stóp dokładnie przebadali i doradzili ponad 4 100 pacjentom w kwestiach związanych z układem ruchu, między innymi stóp, kolan i kręgosłupa. Oferujemy buty zdrowotne oraz edukujemy na temat dbania o stopy. Nasza przygoda z obuwiem zaczęła się od rzeczywistych potrzeb naszych pacjentów. Wychodząc naprzeciw ich trudnościom związanym z doborem obuwia w przypadku różnych problemów, takich jak haluksy, palce młotkowate czy nierówna długość kończyn, postanowiliśmy rozwinąć naszą ofertę. Dzięki współpracy z polskimi producentami obuwia zdrowotnego oraz firmą PANACEUM projektujemy i oferujemy zróżnicowane rodzaje butów ortopedycznych, klapki zdrowotne i sandały zdrowotne oraz buty dla cukrzyków.


Przejdź na stronę: https://rotulamed.pl/


Tytuł: Klapki Zdrowotne
URL: https://rotulamed.pl/
Dodano: 2024-02-05
Wyświetleń: 41
Słowa kluczowe: Buty Dla Cukrzyków, Klapki Zdrowotne, Obuwie Zdrowotne, Rotulamed, Sandały Zdrowotne
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *