Mały Portfel Męski

Sklep Koruma to obszar w którym znajdują sięwyjątkowej klasy akcesoria, które mają za zadanie podnieść poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który prócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle wytwornym i konwencjonalnymdesignem. W ofercie odnajdziesz także portfel damski skórzany, który występuje w różnych rozmiarachi kolorach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego bariera RFID jest tak istotna? Większość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Złodzieje tylko czyhają na sposobność kradzieży, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieuczciwe osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W asortymencie sklepu jest, także etui na kluczyki keyless, które skutecznieblokują przechwycenie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możliwości bezprzewodowego otwarcia auta. Dodatkowym atutem etui, jest bezbłędne wykonanie z wysokiej klasy surowca.

Hitem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest surowcem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest także szykownym częścią aranżacji wnętrza.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Mały Portfel Męski
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 2022-11-07
Wyświetleń: 669
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *