Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska

Hydroizolacja stanowi optymalną ochronę dla wielu konstrukcji przed procesem stopniowego przenikania wody, która może spowodować duże szkody. Nasza firma specjalizuje się w konstruowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które posłużą Państwu długie lata.

Hydroizolacja zalecana przez firmę ExTrading wykazuje ogromną trwałość nawet w ekstremalnych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia najwyższe wymagania. Jest przyjazna dla środowiska naturalnego, przez co określana jest jako rozwiązanie całkowicie EKO. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to kluczowy element każdej konstrukcji budowlanej. Od niego zależy bezpieczne użytkowanie każdego typu budynku.

EPDM to innymi słowy kauczuk syntetyczny. Posiada wiele cennych właściwości, takich jak: bardzo duża odporność na promienie UV, ozon i zachowanie elastycznej struktury w bardzo niskich temperaturach. Oferowany przez naszą firmę EPDM posiada membranę samoprzylepną, która nie poddaje się procesowi sztywnienia wraz z upływem lat.    

W naszej ofercie polecamy membrany EPDM przeciwwodne wykonane z kauczuku. Stanowią najlepszą ochronę dla pokryć dachowych, balkonowych i tarasowych. Można je zamocować w sposób mechaniczny lub też zastosować klej mocujący. Bardzo użyteczna w procesie montażu jest także taśma dekarska. Jest ona najwygodniejszym sposobem na połączenie trudno dostępnych miejsc na dachu.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 2021-12-03
Wyświetleń: 126
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *