Musical Metro

Nasza agencja artystyczna to grupa ludzi, którzy pełni są oryginalnych pomysłów, zapału i chęci pracy na rzecz ludzi pasjonujących się sztuką. charakteryzuje nas entuzjastyczne nastawienie do podejmowania nowych wyzwań, na które składa się organizowanie koncertów, spektakli teatralnych, musicali jak chociażby kultowego musicalu Metro, który zyskał wielki rozgłos w naszym kraju. Zależy nam na tym, aby nasi pasjonaci sztuki byli zadowoleni, z chęcią uczestniczyli w serii różnych wydarzeń kulturalnych. Od Państwa zależy organizowany przez nas scenariusz spotkań artystów z publicznością. Jesteśmy elastyczni, chętnie rozmawiamy i dyskutujemy z Wami, mające związek z organizacją przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od dawna jest Państwa zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co oryginalne, twórcze i wyjątkowe w obszarze sztuki. Współpracujemy z licznymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Efektem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie całej Polski. Ten musical od 30 lat wciąż wystawiany jest na deskach różnych teatrów i placówek kultury.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia w teatrze i wiele rozmaitych wydarzeń, które umilą Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz tylko najlepszych wydarzeń kulturalnych, które są tym dla ducha i umysłu, czym żywność i woda dla naszego organizmu.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Musical Metro
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 2022-04-25
Wyświetleń: 157
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *