Wopfu

Zawód nauczyciela wymaga niestannego dokształcania, zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, poszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z nauczanego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność nauczania lekcji. Jak tego dokonać? Przystępując do odpowiedniego szkolenia, zapisując się na nie, twórcze uczestnictwo w nim na pewno podniesie wartość pracy nauczycielskiej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczycieli to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, który jest w trakcie awansu zawodowego nauczyciela. Kompletowanie dokumentacji stanowi nieodzowny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenia usprawnia ten proces nadaje mu dynamiki, prowadząc do oczekiwanego rezultatu.  

Oferowane przez nas szkolenia odbywają się zdalnie. Można na nich nauczyć się, jak przygotować dokumentację w postaci sprawozdania na nauczyciela mianowanego, jak napisać Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny dostosowany do ucznia. Na szkoleniu dowiecie się Państwo także, co to jest Wieloaspektowa ocena poziomu funkcjonowania ucznia, jak opracować dokumentację związaną z wopfu.

Liczne szkolenia, które dla Państwa przygotowaliśmy zawierają wiele aspektów funkjonowania nauczycieli w środowisku szkolnym. Zdobyty certyfikat staje się dla Państwa przepustką do rozwoju kariery pedagoga, usprawnia Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z serii szkoleń, które prowadzą doświadczeni nauczyciele działający także jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Wopfu
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 2022-04-25
Wyświetleń: 166
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *